دیروز صورت گرفت؛
دیدار سردار کارگر با خانواده سردار شهید فرزانه
يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
کد مطلب : 11160
تهران- راهیان نور- رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این دیدار ضمن تمجید از رشادت و دلیرمردی‌های شهیدان والامقام مدافع حرم، از صبر و شکیبایی خانواده‌ شهید فرزانه قدردانی کرد.
دیدار سردار کارگر با خانواده سردار شهید فرزانه
به گزارش راهیان نور، سردار سرتیپ دکتر بهمن کارگر دیروز عصر (شنبه 11 آذرماه) با حضور در منزل شهید مدافع حرم جاویدالاثر سردار حاج رضا فرزانه از نزدیک با خانواده این شهید والامقام گفت‌وگو کرد.


رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این دیدار ضمن تمجید از رشادت و دلیرمردی‌های شهیدان والامقام مدافع حرم، از صبر و شکیبایی خانواده‌ شهید فرزانه قدردانی کرد.


سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور و جمعی از اعضای ستاد مرکزی راهیان نور کشور سردار کارگر را در این دیدار همراهی کردند.


در این دیدار همسر شهید فرزانه ضمن تقدیر از حضور رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، گفت: این دیدارها باعث دلگرمی خانواده های شهدا شده و روحیه های پاک و صمیمانه شهدا را یادآور می شود.
 

در پایان این دیدار که فرزندان شهید فرزانه نیز حضور داشتند، سردار کارگر با اعطای لوح سپاس از خانواده این شهید جاویدالاثر تقدیر به عمل آورد.


شهید حاج رضا فرزانه متولد سال 1343 و فرمانده سابق  لشکر 27 محمد رسول الله(ص) بود که داوطلبانه راهی سوریه شد و در روز پنج شنبه 22 بهمن ماه 94 طی عملیات مستشاری توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.


شهید فرزانه  که بعد از بازنشستگی در ستاد مرکزی راهیان نور به انجام فعالیت‌های مختلف و تاثیرگذاری پرداخت. شهید فرزانه معاون بازرسی ستاد مرکزی راهیان نور و فرمانده قرارگاه مشترک راهیان نور بود که بعد از حضور داوطلبانه در سوریه به کاروان شهدای مدافع حرم پیوست.

انتهای پیام/


 

 


Share/Save/Bookmark