مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان:
خوزستان خانه مشترک همه رزمندگان ایران اسلامی است/3 هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در استان برگزار می‎شود
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب : 10981
اهواز - راهیان نور، سردار محمد علی‌پور ضمن گرامی‌‌داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حریم ولایت اظهار داشت: خوزستان خانه مشترک همه رزمندگان ایران اسلامی است.
خوزستان خانه مشترک همه رزمندگان ایران اسلامی است/3 هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در استان برگزار می‎شود
به گزارش راهیان نور، سردار «محمد علی‌پور» مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس استان خوزستان ضمن گرامی‌‌داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حریم ولایت اظهار داشت: خوزستان خانه مشترک همه رزمندگان ایران اسلامی است.
 
وی افزود: هفته دفاع مقدس زمان خوبی است برای توجه به عظمت و ایثار ملت بزرگ ایران و تقارن مبارکی است شروع این مناسبت با ماه عزای حسینی، چرا که فرهنگ ناب دفاع مقدس تداوم فرهنگ کربلاست.
 
سردار علی‌پور در ادامه از تشکیل 6 کمیته و تصویب بیش از 3 هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در استان خوزستان خبر داد و گفت: کمیته‌ای برای ارزیابی اجرای برنامه‌های امسال تشکیل شده است تا بازخورد مخاطب و کیفیت اجرای برنامه‌ها را رصد کند چرا که خوزستان به عنوان پایتخت دفاع مقدس باید در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان رژه نیروهای مسلح، برپایی چندین نمایشگاه فرهنگی، هنری، بازدید از خانواده معظم شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، زیارت قبور شهدا و صدها برنامه فرهنگی ورزشی دیگر را از اهم برنامه‌های مدنظر برای هفته دفاع مقدس برشمرد و از رسانه‌ها خواست که با انعکاس دغدغه‌های مردمی، خواسته و مطالبات رزمندگان و نسل جوان را مطالبه و پوشش خبری دهند.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark