همزمان با پایان ایام اوج راهیان‌نور جنوب کشور؛
اطلاعیه ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور منتشر شد
شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : 9612
تهران- راهیان نور- ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور با توجه به اتمام سال 1395 و ایام اوج راهیان نور جنوب کشور در نوروز 1396، در اطلاعیه پایانی خود، ضمن قدردانی از خدمات خالصانه کلیه دست‌اندرکاران راهیان‌نور، کیفیت ایجاد تسهیلات جهت برگزاری شایسته آیین ماندگار بزرگ‌ترین عملیات فرهنگی کشور را تحسین کرد.
اطلاعیه ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور منتشر شد
به گزارش خبرنگار راهیان نور در متن این اطلاعیه چنین آمده است: 

خلق حماسه پرشور حضور چشمگیر اقشار متنوع مردم در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور، بار دیگر تابلوی زیبا و درخشانی را در تارک تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کرد. 


در این میان مدیریت جهاد گونه تمامی متولیان و دست‌اندرکاران ذی‌ربط با حضور شبانه‌روزی در یادمان‌های دفاع مقدس و اعزام و اسکان مهمانان شهدا کاملاً نمایان و تعیین‌کننده بود و به مدد تمامی خادمین شهدا، انجام این حضور به‌یادماندنی به‌خوبی سامان پذیرفت. یقیناً همدلی و همکاری ارزشمند کلیه مجموعه‌های مرتبط راهیان‌نور و همچنین میزبانی شایسته مردم شریف استان‌های میزبان نقش محوری در ارائه خدمات به مهمانان شهدا ایفا نموده که امیدواریم خداوند متعال به لطف و کرم خود و شهدای والامقام به احسن وجه بپذیرد.


بمنظور تسهیل و بهبود در امر حضور مردم در سرزمین نور، روند برنامه‌ریزی و هماهنگی و تدارک لازم از طریق تجمیع ظرفیت‌های لشکری و کشوری بطور منظم در دستور کار مستمر متولیان خواهد بود.


بار دیگر از همه عزیزانی که در حماسه عظیم راهیان‌نور کشور نقش ایفا نمودند از جمله: فرماندهان دفاع مقدس و نیروهای مسلح، قرارگاه‌های راهیان‌نور، راویان، خادمین، مبلغین، اصحاب رسانه و تمامی عزیزانی که خادمین شهدا را یاری نمودند، سپاسگزاری می‌گردد.


Share/Save/Bookmark