مسئول راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
بیشترین بازدید یادمانهای استان کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون مربوط به یادمان مرصاد است
مصاحبه از: علی نورمحمدی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب : 10621
یادمان عملیات مرصاد - جهاد رسانه ای شهید رهبر، یوسفی راد عنوان کرد: بیشترین بازدید یادمانهای استان کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون با 384 هزار و 56 نفر بازدیدکننده مربوط به یادمان مرصاد است.
بیشترین بازدید یادمانهای استان کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون مربوط به یادمان مرصاد است
به گزارش راهیان نور، سرهنگ علی یوسفی‌راد در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 640 هزار نفر به صورت کاروانی و سازماندهی شده یا مردمی و خودجوش از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه 104 نفر از بازدیدکنندگان مناطق عملیاتی استان کرمانشاه از مهمانان خارجی بوده‌اند، عنوان کرد: بیشترین بازدید یادمانهای استان کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون با 384 هزار و 56 نفر بازدیدکننده مربوط به یادمان مرصاد است.
 
یوسفی‌راد با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون 93 شب رزمایش فرهنگی برای عموم در یادمانها برگزار شده است، گفت: زائران راهیان نور در طول امسال از یادمانهای شهدای بازی دراز، مطلع الفجر گیلان غرب، شهدای پاوه، مرصاد، شهید بهشتی قصرشیرین و پادگان ابوذر بازدید کردند.
 
مسئول راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در چند سال اخیر از سایر استانها به مناطق عملیاتی استان کرمانشاه اعزام می‌شوند، بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون 33 هزار و 269 نفر از استانهای تهران، همدان، گیلان، گلستان و مازندران از یادمانهای استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.
 
یوسفی‌راد با بیان اینکه تمام اردوگاهها و یادمانهای استان به همراه راویان و خادمان آماده اسکان و پذیرایی زائران هستند، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 160 هزار و 900 نفر در اردوگاههای استان اسکان داده شده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه خادمان و راویان مجرب به صورت فعال در یادمانها، و اردوگاهها حضور دارند افزود: اردوگاهها آماده پذیرایی از زائران و کاروانهای راهیان نور از سراسر کشور هستند و زیرساختهای آنها نیز برای آسایش و آرامش زائران در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark