اعزام دانشجویان بسیجی چهارمحال و بختیاری به یادمان های دفاع مقدس شمالغرب کشور
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب : 10540
مسئول اردویی ناحیه بسیج دانشجویی سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام از اعزام 240دانشجویی بسیجی چهارمحال و بختیاری به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور خبر داد.
اعزام دانشجویان بسیجی چهارمحال و بختیاری به یادمان های دفاع مقدس شمالغرب کشور
به گزارش راهیان نور، سرگرد پاسدار مهدی معتمدی در خصوص اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور گفت: این تعداد از دانشجویان بسیجی خواهر و برادر چهارمحال و بختیاری به همراه خانواده هایشان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.


به گفته وی، این افراد در مدت چهار شبانه روز از مناطق عملیاتی و یادمان های بوالحسن، سیران بند، تپه های الله اکبر، باشگاه افسران و مناطق عملیاتی سردشت بازدید خواهند کرد.


وی افزود: ترویج فرهنگ دفاع مقدس، تقویت روحیه ایثار و رشادت در میان جوانان، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبیین دفاع غیورانه جوانان کشور به نسل های امروز از اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور است.


معتمدی ادامه داد: روشنگری در خصوص ابعاد مختلف جنگ تحمیلی و بیان شرایط سخت جنگ و ایستادگی در مقابل هجمه دشمن به منظور تقویت روحیه جهاد و شهادت و تجدید پیمان با شهدا و آرمان های امام خمینی(ره)، دیدار از مناطق عملیاتی غرب کشور و مشاهده عینی آثار جنگ در آخرین نقطه مرزی کشور از دیگر اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور دانشجویی است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark