رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور :
آرمان انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت است / آرامش و امنیت در پرتو ایستادگی و بصیرت است
شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : 9794
سرپلذهاب - راهیان نور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت : آرمان انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت است که باایستادگی و بصیرت مردم تحقق خواهد یافت .
آرمان انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت است / آرامش و امنیت در پرتو ایستادگی و بصیرت است
به گزارش راهیان نور، سردار غیب پرور در یادواره شهدای عملیات بازی دراز اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت باعث پیروزی رزمندگان اسلام در برابر دشمنان شد و امروز نیز همین روش َشهدا موجب پیروزی ما در مقابل دشمنان انقلاب و اسلام خواهد شد.
 
مسئول بسیج مستضعفین افزود: هرجا ایستادگی و مقاومت بود آرامش و امنیت که نعمت بسیار بزرگ خداوند است آنجا ارزانی شد و این امنیتی که ما در کشور داریم مرهون ایستادگی و مقاومت شهدا و رزمندگان اسلام است.
 
وی با بیان اینکه مردمی که اهل ایستادگی نباشند آرامش نخواهند داشت ادامه داد: مردمی که بی بصیرت بوده و در مقابل دشمن کوتاه آمده اند رنگ آرامش و امنیت را نخواهند دید زیرا که آرامش در پرتو ایستادگی و مقاومت خواهد بود.
 
غیب پرور جهاد کبیر را به گفته رهبر انقلاب اسلامی قدرت نه گفتن به دشمن دانست و اذعان داشت : آرمان انقلاب اسلامی ما زمینه سازی برای ظهور عدالت گستر جهانی است و همانگونه که امام راحل فرمود ما در انتظار رویت خورشید هستیم، انقلاب اسلامی ما لحظه ی قبل از طلوع خورشید و فجر صادق می باشد.
 
وی با بیان اینکه انقلاب ما در لحظه بین الطلوعین قرار دارد ادامه داد: دشمنی دشمنان انقلاب با ما تمام نشده است بلکه به  روشهای گوناگونی تداوم دارد لذا ما باید در برابر دشمنان غفلت نکرده و بیدار باشیم تا بتوانیم انقلاب را در خط اصلی به پیش ببریم.
 
وی تصریح کرد : خط سرخ شهادت که برگرفته از قیام عاشورا می باشد تا به امروز وجود داشته و تا آینده نیز وجود خواهد داشت و باعث شده که رهبر انقلاب آینده ای درخشان را برای کشور متصور شوند که نگاه ایشان به مردانی است که پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.
 
غیب پرور خاطرنشان کرد : مردم پای امام و انقلاب خود ایستادند و پس از امام نیز پای رهبر و مقتدای خود ایستاده اند و دشمنان اسلام و انقلاب را ناکام  گذاشته و امروز در کسوت مدافعین حرم از کیان اسلام محافظت کرده و جان خویش را در این مسیر فدا می کنند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : مظلومیت امامان معصوم از اولین امام تا آخرین امام شهید وجود داشته و این مظلومیت در مورد امام عصر نیز وجود دارد و غفلت ما باعث غیبت ایشان شده است .

مراسم یادواره شهدای عملیات بازی دراز با حضور مسئولین کشوری و لشگری و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم و کاروانهای راهیان نور در جوار حرم احمد ابن اسحاق(ره) برگزار شد.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark