امام خامنه‌ای:
انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است / سرنوشت كشور دست مردم است
جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : 9902
تهران - راهیان نور، رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند : معتقدم انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است. سرنوشت کشور دست آحاد مردم است که رئیس قوه‌ی مجریه را انتخاب می‌کنند.
انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است / سرنوشت كشور دست مردم است
به گزارش راهیان نور، رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انداختن آرای خود به صندوق‌های انتخابات اظهار داشتند: خدای متعال را بر نعمت مردم‌سالاری و حضور در انتخابات سپاسگزاری می‌کنم.

 

ایشان افزودند: بحمدالله مردم ما هم شکرگزار این نعمت هستند چون می‌بینید که شرکت می‌کنند. توصیه‌ی من این است که [مردم] هرچه بیشتر شرکت کنند؛ هرچه زودتر پای صندوق‌ها بیایند.

 

رهبر معظم انقلاب خاطرنشان فرمودند: معتقدم کار نیک را بایستی در اول وقت آن انجام داد؛ به تأخیر نباید انداخت.

 

ایشان عنوان کردند: معتقدم انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است. سرنوشت کشور دست آحاد مردم است که رئیس قوه‌ی مجریه را انتخاب می‌کنند؛ به اهمیت این کار توجه کنند. انتخابات شوراهای شهر و روستا هم مهم است زیرا کسانی انتخاب می‌شوند که خدمات شهری و روستایی یعنی مسائل روزمره‌ی مردم را در اختیار دارند؛ آن هم مهم است.

 

رهبر معظم انقلاب فرمودند: [مردم] با دقت، با ملاحظه و با شناخت ان‌شاالله در انتخابات شرکت کنند. این توصیه‌ی من به آحاد مردم است.

 

ایشان در پایان بیان کردند: از شما برادر عزیزمان و مسئولین صداوسیما هم تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشید. از حضرات خبرنگار هم تشکر می‌کنم که مشغول کار مهم انتقال خبر هستند.

 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark