سردار عبدالله ویسی:
عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است
مصاحبه از: وحید زینلی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب : 10722
یادمان شهدای گمنام زریوار - جهاد رسانه ای شهید رهبر، سردار ویسی از فرماندهان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است.
عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است
به گزارش راهیان نور، سردار سرتیپ پاسدار عبدالله ویسی از فرماندهان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در گفت وگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر بیان کرد: بزرگداشت مقام شهدا و یادآوری راه و منش و شیوه زندگی آن بزرگان یک تکلیف است.
 
این فرمانده و یادگار هشت سال دفاع در ادامه بیان داشت: زنده نگه ‌داشتن یاد شهدا مقدمه‌ای است برای اینکه راه و روش زندگی اسلامی و انقلابی ادامه پیدا کند.

وی در ادامه افزود: اگر به مرور زمان شهدا فراموش شوند و ارزش‌های انقلاب و شهدا در ذهن‌ها کمرنگ شود ممکن است ارزش‌های دیگری جای آنها را بگیرد و مسیر به انحراف کشیده شود.

سردار ویسی خاطر نشان کرد: شهدا به آنچه هدفشان بود یعنی رضایت خدا و ادای دین به انقلاب اسلامی عمل کردند و امروز نوبت ما است که راه این شهدا را ادامه دهیم.

وی بیان داشت: امروز به برکت همین خون شهدا است که انقلاب اسلامی در سایه ولایت و رهبری با اقتدار و عزت در جهان به سوی پیشرفت و تعالی گام بر می‌دارد.
 
وی با بیان اینکه شهدا از مکتب اهل بیت و ولایت فقیه درس بصیرت و شجاعت گرفته بودند بیان کرد: شهامتی که جوانان مملکت در جریان دفاع مقدس از خود بروز دادند با مولفه‌های زمینی قابل توصیف و تعریف نیست.
 
سردار ویسی در پایان بیان داشت: صلابت و اقتدار ایران اسلامی و سربلندی آن در برابر انواع تهدیدات نتیجهٔ بصیرت جوانان ایرانی و حرکت آنان در مسیر ولایت است.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark