نخستین مراسم یادبود شهید «محسن حججی» برگزار می‌شود
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
کد مطلب : 10614
مراسم گرامي‌داشت شهيد محسن حججی روز يكشنبه 22 مرداد ماه در مسجد جامع شهرستان نجف‌آباد برگزار خواهد شد.
نخستین مراسم یادبود شهید «محسن حججی» برگزار می‌شود
به گزارش راهیان نور، نخستین مراسم گرامی‌داشت شهید مدافع حرم محسن حججی روز یکشنبه 22 مرداد ماه 96 با حضور خانواده این شهید و مقامات لشکری و کشوری از ساعت 9:30 الی 11:30 در مسجد جامع شهرستان نجف آباد به همت لشکر 8 نجف اشرف برگزار می‌شود.

 
مدافع حرم «محسن حججی» از شهرستان نجف آباد در دفاع از حریم اهل‌بیت، اسلام حقیقی و تامین امنیت ملی کشورمان، بدست تروریست‌ها در سوریه به شهادت رسید. وی طی روزهای گذشته در عملیاتی که نزدیک مرز سوریه با عراق صورت گرفت به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد که پس از گذشت 48 ساعت از دوران اسارت، داعش تصاویر و فیلم‌های به شهادت رسیدن این رزمنده ایرانی را منتشر کرد.

 
شهید مدافع حرم «محسن حججی» یکی از نیروهای لشکر زرهی 8 نجف اشرف و یکی از نیروهای فعال موسسه شهید احمد کاظمی بود. از این شهید بزرگوار یک فرزند 2 ساله به یادگار مانده است.

 
لشکر 8 تاکنون 10 شهید را در راه تامین امنیت کشور با عنوان مدافع حرم در سوریه تقدیم کرده است.

 
شهادت دلیرانه مدافع حرم «محسن حججی» موج عظیمی را در فضای مجازی ایجاد کرد تا آنجایی که حاج قاسم سلیمانی و دیگر مسئولین لشکری و کشوری واکنش‌های خود را طی پیامی اعلام کرد.

 
همسر شهید حججی نیز طی پیامی اعلام کرد: همسرم رفت که بگوید امام خامنه‌ای تنها نیست. رفت که بگوید هنوز هم مردان خدایی هستند، اگر کسی خواست اشکی برای همسرم بریزد به اشکش هدف بدهد و برای حضرت زینب(س) و امام حسین(ع) گریه کند. همه زیر لب فقط بگویید امان از دل زینب و راهش را ادامه بدهید. دعا کنید خدا به من هم صبر بدهد.

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark