حجت الاسلام احمد پناهیان در واکنش به اجرای سند ۲۰۳۰
نگران مخالفت با مسیر امام جامعه هستم / ننگ بر کسانی که مقابل ولی‌فقیه می ایستند
دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : 9868
قم - راهیان نور، حجت الاسلام پناهیان گفت : الگوی رشد یافتگی تربیت اسلامی شهدای دانش‌آموز هستند. من نگران دانش آموزان نیستم،نگران مخالفت با مسیر امام جامعه هستم.
نگران مخالفت با مسیر امام جامعه هستم / ننگ بر کسانی که مقابل ولی‌فقیه می ایستند
به گزارش راهیان نور، حجت‌الاسلام احمد پناهیان از مخالفان اجرای سند 2030  است و جزو کسانی که از ماه‌ها قبل نسبت به اجرای این سند هشدار داده‌بود.
 
پناهیان درباره ‌ اجرای سند 2030 گفت : آن‌هایی که در لباس دین  و انقلابی‌گری، امروز جایگاه نایب امام زمان را تضعیف می‌کنند را نباید ببخشیم، این‌ها قابل بخشش نیستند. ولی فقیه معلمین را به الگوی انقلابی شدن برای دانش آموزان تشویق می‌کند که نمونه‌ی کامل آن شهدا هستند. ایشان می خواهد که معلمین انقلابی باشند و دانش آموزان انقلابی تربیت کنند. رهبری می‌فرماید که شهدای دانش آموز را الگوی دانش آموزان‌تان قرار بدهید. الگوی رشدیافتگی تربیت اسلامی شهدای دانش‌آموز هستند. دانش آموزان نیاز به الگو دارند، باید بروید سراغ نوجوانانی که با 12 سال سن به جبهه رفتند و آموزش دیدند و از اسلام دفاع کردند .
 
وی خطاب به مسئولین بیان کرد : شما می توانید به آیات قرآن اعتماد و اعتقاد نداشته باشید اما نمی توانید در عمل این را به جامعه تحمیل کنید و تبدیل به لایحه و قانون کنید. نمی توانید آن را به مدیریت ولی‌فقیه اعمال کنید. نمی توانید آن را به امام جامعه تحمیل کنید. ننگ بر کسانی که مقابل امام جامعه می‌ایستند .لایحه به مجلس می‌برند که خشونت را ترویج نکنید! مگر شما مدیر جامعه اید؟ شما چرا برای نابودی آینده ملت ایران قانون به مجلس می‌برید؟ با این کار آمادگی همه جانبه جامعه برای دفاع از خود و اسلام را از بین می‌برید. کسی حق ندارد بعد از آنکه رهبری مسیر تربیت و رشد دانش آموزان ما را معین کرده، از دیگران مسیر و برنامه بگیرد. این عرصه، عرصه ی ورود شما نیست.
 
این کارشناس مذهبی افزود: من نگران دانش آموزان امروز و حتی آینده نیستم. دانش آموزان تکلیفشان را بهنگام انجام داده‌اند و انجام خواهند داد. نگران مخالفت با جریان، مشی و مسیر امام جامعه هستم. این عرصه مدیریت حق ولی فقیه است و ولی آن را معین کرده است. از قوانین دیگران اطاعت کنیم؟ مگر ما تحت نظر مدیران غربی هستیم؟
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark