مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان:
اجرای ۵۰۰ ویژه برنامه دفاع مقدس در استان کردستان/آمادگی استان کردستان جهت پذیرایی از کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب : 10977
سنندج - راهیان نور، سردار حسنی گفت: ۵۰۰ ویژه برنامه دفاع مقدس در این هفته تدوین شده است که از روز جمعه با شرکت در نماز جمعه آغاز خواهد شد.
اجرای ۵۰۰ ویژه برنامه دفاع مقدس در استان کردستان/آمادگی استان کردستان جهت پذیرایی از کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی
به گزارش راهیان نور، سردار مراد حسنی مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان، در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تاکنون هشت یادمان دفاع مقدس در کردستان احداث شده و هر سال مورد بازدید کاروان های راهیان نور قرار می‎گیرید.  
 
وی افزود: یادمان تپه الله اکبر، یادمان شهدای باشگاه افسران، یادمان عملیات کربلای چهار، یادمان شهدای گمنام زریوار، یادمان شهدای بلفت و دوپازا، یادمان شهدای بوالحسن، یادمان شهدای سیرانبند بانه از یادمان های احداث شده استان است.
 
مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کردستان با اشاره به رونمایی از کتاب های با موضوع دفاع مقدس در هفته گرامیداشت این ایام بیان کرد: تاکنون موفق با چاپ هشت عنوان کتاب در این زمینه شده‌ایم که در هفته دفاع مقدس از این کتاب ها رونمایی می‌شود.
 
وی عنوان کرد: در تلاشیم تا تعداد کتاب های دفاع مقدس را تا پایان سال جاری به ۳۰ عنوان برسانیم تا بتوانیم در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام مثبتی برداشته باشیم و از کتاب‌هایی که با این مفهوم باشد نیز بنیاد حفظ آثار حمایت خواهد کرد.
 
حسنی با اشاره به اختصاص زمین ۱۰ هزار هکتاری به ساخت باغ موزه سنندج اعلام کرد: این باغ موزه به صورت یک مرکز فرهنگی و مجتمع برای حضور آزاد مردم و آشنایی با رشادت های رزمندگان در این منطقه احداث خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس اقتدار و ارداه فولادی مار ا به دنیا نشان داد، افزود: شهدا و رزمندگان دفاع مقدس گنجینه ارزشمند دفاع مقدس را برای ما به جا گذاشته‌اند که امروز ما به آن می‌بالیم.
 
مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان گفت: ۵۰۰ ویژه برنامه دفاع مقدس در این هفته تدوین شده است که از روز جمعه با شرکت در نماز جمعه آغاز خواهد شد.
 
وی در پایان گفت: آغاز بازدید دانش‌آموزان از یادمان های‌ دفاع مقدس کردستان از اواسط مهر ماه شروع می‎شود و این استان آمادگی پذیرایی از این عزیزان را دارد.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark