مسئول اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان خبرداد
اعزام یک هزار سمنانی در شهریور امسال به راهیان نور غرب کشور
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب : 10562
کاشفی با بیان اینکه اعزام های شهر یور ماه به مقصد مناطق عملیاتی کرمانشاه خواهند بود،خاطر نشان کرد: این اعزام ها با ظرفیت یک هزارنفر شامل اقشار؛عمومی ، دانش آموزی و دانشجویی می شود.
اعزام یک هزار سمنانی در شهریور امسال به راهیان نور غرب کشور
به گزارش راهیان نور، خداداد کاشفی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: بیشتر اعزام های راهیان نور استان سمنان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه است و عمده این اعزام های در شهر یور ماه صورت می گیرد.

 
وی افزود: از آغاز  اعزام های راهیان نور به غرب و شمالغرب  سازمان اردوی راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان  دو کاروان را به استان کرمانشاه جهت شرکت در مراشم گرامیداشت شهدای عملیات  بازی دراز اعزام داشته است.

 
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه قائم آل محمد (عج) خاطر نشان کرد علاوه بر این اعزام  دو کاروان دیگر از استان در24 ماه جاری به استان آذربایجان غربی اعزام ، و از یادمان ها و مناطق عملیاتی در این  استان بازدید خواهند نمود.

 
کاشفی  با بیان اینکه اعزام های شهر یور ماه  به مقصد  مناطق عملیاتی کرمانشاه خواهند بود،خاطر نشان کرد: این اعزام ها با ظرفیت یک هزارنفر شامل اقشار؛عمومی ، دانش آموزی  و دانشجویی  می شود.


کاشفی به برنامه های فرهنگی  تهیه شده در سالیان اخیر در راهیان نور اشاره کرد  و در همین زمینه  یادآور شد:بدون شک یکی از اقدامات موثر در این راستا تهیه  بسته های  فرهنگی با عناوین معرفی یادمان و عملیات های مختلف در دوران دفاع مقدس از طریق توزیع بسته های با این موضوعات  بوده است.

 
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark