سخنرانان و مداح ویژه برنامه های گرامیداشت عملیات بازی دراز مشخص شد
پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : 9644
کرمانشاه - راهیان نور- سرلشکر پاسدار دکتر رحیم صفوی و سردار غلامحسین غیب پرور سخنرانان و حاج صادق آهنگران مداح مراسم گرامیداشت عملیات بازی دراز هستند.
سخنرانان و مداح ویژه برنامه های گرامیداشت عملیات بازی دراز مشخص شد
به گزارش خبرنگار راهیان نور، در سالروز عملیات غرور آفرین بازی دراز و گرامی داشت شهدای این عملیات برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است.

بر اساس این گزارش، مراسم گرامیداشت شهید شیرودی در پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 16:30 عصر در یادمان این شهید والامقام در دشت ذهاب با سخنرانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی و با مداحی مداحان اهل بیت و حضور با شکوه کاروان ها و زائرین راهیان نور برگزار می‌شود.


بر اساس اعلام معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ، سرلشکر پاسدار دکتر رحیم صفوی،
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا سخنران یادواره شهدای عملیات غرورآفرین بازی دراز در ساعت 20:30 روز پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه جاری در جوار حرم مطهر احمد بن اسحق خواهد بود و صدای آشنای جبهه ها، حاج صادق آهنگران نیز مداحی خواهد کرد.


مراسم ویژه صعود به ارتفاعات بازی دراز، ساعت 7 صبح روز جمعه 8 اردیبهشت ماه، مردم در دامنه منطقه بازی دراز حضور پیدا کرده و سپس به ارتفاعات صعود خواهند کرد که مراسم ویژه ای در جوار شهدای گمنام در ارتفاعات بازی دراز برگزار می گردد.


در این مراسم سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین سخنرانی خواهند کرد و مداح این برنامه نیز حاج صادق آهنگران خواهند بود.


برپایی ایستگاه‌های صلواتی، فضاسازی محیطی یادمان های بازی دراز، شهید شیرودی و پادگان ابوذر، پرواز بالگردها در سالروز شهادت شهید شیرودی و گلباران این یادمان ها، توزیع بروشورهای زیارت با معرفت و معرفی یادمان های شهید شیرودی، پادگان ابوذر و بازی دراز که توسط ستاد مرکزی راهیان نور آماده شده قرار است بین زائرین توزیع شود، تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/ 

 


Share/Save/Bookmark