شهردار شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز محلی برای میثاق مجدد مردم با ولایت است / آمادگی شهرداری جهت پذیرایی از زائرین سرزمین نور
چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
کد مطلب : 9770
سرپلذهاب - راهیان نور، شهردار شهرستان سرپلذهاب از آمادگی شهرداری جهت پذیرایی از زائرین سرزمین نور خبر داد و گفت : بازی دراز محلی برای میثاق مجدد مردم با ولایت و عهد و پیمانی دیگر با آرمانهای شهدا و امام شهدا است .
بازی دراز محلی برای میثاق مجدد مردم با ولایت است / آمادگی شهرداری جهت پذیرایی از زائرین سرزمین نور
به گزارش راهیان نور، علیرضا قطره ای در گفتگو با خبرنگار راهیان نور از آمادگی کامل شهرستان برای پذیرایی از زائرین ارتفاعات بازی دراز خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت ارتفاعات بازی دراز چه در زمان 8 سال دفاع مقدس و چه هم اکنون که یکی از قطبهای میثاق ملت ایران با شهدا به شمار می آید لذا شهرداری سرپل ذهاب نیز همچون سنوات گذشته دراجرای برنامه های لازم جهت برگزاری برنامه های بزرگداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز دست به کار شده است.
 
وی افزود: از آنجایی که خیل عظیمی از کاروانهای راهیان نور و مردم از جای جای میهن اسلامیمان در 7 و 8 اردیبهشت ماه جاری به ارتفاعات بازی دراز صعود خواهند داشت اقداماتی همچون ایجاد پارکینگ عمومی در دامنه ارتفاعات، تسطیح جاده ارتفاعات بازی دراز و رنگ آمیزی محل اجرای ورزش باستانی و برنامه های فرهنگی در محل برگزاری برنامه های تدوین شده درارتفاعات بازی دراز صورت گرفته است.
 
وی از دیگر اقدامات شایسته شهرداری سرپلذهاب به تسطیح و آماده سازی یادمان شهید شیرودی وایجاد پارکینگ عمومی جهت استفاده رهروان سرزمین نور اشاره  کرد.
 
شهردار سرپلذهاب بیان داشت: کلیه تدابیر و تمهیدات لازم جهت برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم بزرگداشت غرورآفرین ترین عملیات غرب کشور با همکاری کلیه ادارات و سازمانهای ذیربط صورت پذیرفته و خدا را شاکر هستیم که شهرداری سرپلذهاب در این زمینه سهیم می باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark