ویژه مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب کشور؛
ثبت نام سراسری "خادمین شهدا" آغاز شد+تیزر و پوستر
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
کد مطلب : 11157
تهران- راهیان نور- ثبت نام خادمین شهدا ویژه مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب کشور از امروز شنبه 10 آذر ماه آغاز شده و تا 20 آذر ماه ادامه دارد.
به گزارش راهیان نور، ثبت نام خادمین شهدا ویژه مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب کشور از امروز شنبه 10 آذر ماه آغاز شده و تا 20 آذر ماه ادامه دارد.


با توجه به محدود بودن ظرفیت بکارگیری خادمین در اردوهای راهیان نور، اولویت با خادمینی است که برای اولین بار در این مناطق حاضر می‌شوند.

 

افرادی که تاکنون در سامانه کمیته مرکزی خادمین شهدا ثبت نام نکرده اند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی خادمین شهدا به نشانی www.khademin.koolebar.ir ثبت نام کنند.


همچنین خادمینی که قبلا در این سامانه ثبت نام کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند. علاقمندان پس از ثبت نام و قبولی در گزینش، در اولویت اعزام برای حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور در ایام اوج حضور زائران راهیان نور  قرار می گیرند.

در حال حاضر  49هزار خادم شهید از سراسر کشور برای حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس ثبت نام کرده اند و هر ساله 5 الی 6 هزار خادم جدید در سامانه کمیته خادمین شهدا برای حضور در یادمان های دفاع مقدس ثبت نام می‌کنند.

 
عزیزان می توانند هر گونه انتقاد و پیشنهاد را با سامانه ملی راهیان نور 096313 در میان بگذارند.

 

                           برای دریافت فایل اصلی پوستر بر روی تصویر کلیک نمایید


                            برای دریافت تیزر تصویریاینجا کلیک نمایید


انتهای پیام/


 

 


Share/Save/Bookmark