مسئول نمایندگی ولی‌فقیه لشکر ۸نجف اشرف:
میدان امام خمینی(ره) اصفهان بوی کربلا گرفت
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
کد مطلب : 11021
اصفهان - راهیان نور، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف گفت: میدان امام خمینی(ره) با تشیع پیکر شهید محسن حججی بوی کربلا گرفت و برای بار دیگر ملت شرف ایران پای‌بندی خود را به انقلاب ثابت کردند.
میدان امام خمینی(ره) اصفهان بوی کربلا گرفت
به گزارش راهیان نور، حجت‌الاسلام محسن طالب پور عصر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی در میدان امام (ره) اصفهان با اشاره به تاثیرگذاری آرمان‌ها و قیام امام حسین(ع) اظهار داشت: آرمان‌ها و قیام امام حسین(ع) بر مردم تاثیر گذاشته و سبب شده که هر انسانی برای قرار گرفتن در مسیر این بزرگوار احساس وظیفه و برای قدم برداشتن در این مسیر تلاش کند.
 
وی افزود: همه حرکت‌های ما از آغاز انقلاب برگرفته از فرهنگ عاشورا است، به نحوی که از امام حسین(ع) فرهنگ عاشورا را آموختیم و دفاع از حرم فرصتی برای جوانان به وجود آورده است که راه حسین(ع) به شیوه‌های مختلف ادامه پیدا کند.
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه لشکر 8 نجف اشرف پیرامون سئوالات مردم در ارتباط با علت مطرح شدن شهید محسن حججی تصریح کرد: با توجه به گفته مقام معظم رهبری آن دسته از افراد باید بدانند که حرکت شهید محسن حججی حرکتی کاملا مخلصانه بوده و بدون هیچ چشم داشتی انجام شده است.
 
وی گفت: شهید محسن حججی اقدام به موقعی انجام داده است زیرا زمانی که متوجه به خطر افتادن کشور و خانواده‌های ملت خود شد، از زندگی خود گذشت و آن را فدا کرد.
 
طالب‌پور درباره استکبار جهانی بیان کرد: امروز غرب و استکبار جهانی و در راس آنها رژیم صهیونیست و آمریکا، به دنبال آن هستند که نگاه دنیا را به اسلام تغییر بدهند، به گونه‌ای که وقتی داعش جنایت می‌کند به نام اسلام می‌نویسند.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز در حال دفاع از اسلام ناب محمدی در سوریه هستیم، این در حالی است که اگر اسلام داعشی در دنیا معرفی بشود یک اساس اسلام چه برای شیعه و چه برای سنی برداشته می‌شود.
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در لشکر 8 نجف اشرف با اشاره به بحران‌ها اظهار داشت: امروزه دنیا خود را با بحرانی تحت عنوان رشد روز افزون اسلام‌گرایی می‌بیند که به گفته مقام معظم رهبری دنیا در یک پیچ تاریخی قرار دارد و در حال بازگشت به مسیر واقعی و معنویت است.
 
وی افزود: میدان امام خمینی(ره) با تشیع پیکر شهید محسن حججی بوی کربلا گرفت و برای بار دیگر مردم ملت شرف ایران پای‌بندی خود را به انقلاب ثابت کردند، امید است که بتوانیم با تمام قوا پیرو راه کربلا و امام حسین(ع) باشیم.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark