مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه آذربایجان‌غربی:
نمایش رزمی فرهنگی، مکمل حرکت راهیان نور است
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب : 10942
ارومیه - راهیان نور، مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه آذربایجان‌غربی در حاشیه برگزاری نمایش رزمی فرهنگی بصیرتی علمداران ولایت،آن را مکمل حرکت راهیان نور برای ملموس‌تر شدن تاریخ انقلاب و دفاع مقدس برای جوانان خواند.
نمایش رزمی فرهنگی، مکمل حرکت راهیان نور است
به گزارش راهیان نور، حسنعلی چراغی در حاشیه برگزاری نمایش رزمی فرهنگی بصیرتی علمداران ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این رزمایش چهارمین سال اجرای خود را می‌گذراند. مرحله نخست این رزمایش فرهنگی تا پایان شهریور خواهد بود. امسال در بخش‌هایی از نمایشنامه این رزمایش تغییراتی داده شده و بخش صدر اسلام، رحلت پیامبر (ص)، واقعه عاشورا و پیروزی انقلاب به آن اضافه شده است.

وی ادامه داد: مرحله دوم این نمایش از دهم مهر ماه سال جاری برای کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی اجرا خواهد شد. این رزمایش بستر مهمی برای آشنایی جوانان با تاریخ اسلام، عاشورا و انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس است و جوانان با مشاهده چنین نمایشی به صورت ملموس پی به رخدادهای مهم اسلام و انقلاب می‌برند و در برهه کنونی که دشمن با جنگ نرم درصدد بی‌تفاوت کردن جوانان است قطعا تاثیر بسزایی در تحول روحی و روانی آن‌ها خواهد داشت.
 
چراغی استقبال شرکت کنندگان در اردوهای راهیان نور شمالغرب و مردم آذربایجان‌غربی را از این نمایش چشمگیر خواند و اضافه کرد: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده، مردم از آن به عنوان برنامه‌ای هنری و فرهنگی خوبی در اردوهای راهیان نور نام برده‌اند. 100 نفر هنرور در این نمایش نقش ایفا می‌کنند و همه هنروران هم از خادم‌الشهدای راهیان نور هستند.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark