امروز در مشهد مقدس؛
ششمین همایش «مسئولین یادمان های دفاع مقدس» کشور برگزار شد
يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : 11149
مشهدمقدس-راهیان نو ر-ششمین همایش مسئولین یادمان های دفاع مقدس صبح امروز در مشهد مقدس برگزار شد.
ششمین همایش «مسئولین یادمان های دفاع مقدس» کشور برگزار شد
به گزارش راهیان نور، همایش «مسئولین یادمان های دفاع مقدس کشور» صبح امروز (یکشنبه ۵ آذرماه) با حضور مسئولان ستاد مرکزی راهیان نور کشور، فرماندهان قرارگاه های راهیان نور، مسئولین یادمان ها و دست‌اندرکاران راهیان نور مرتبط با یادمان ها در مشهد مقدس برگزار شد.
 

سردار ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در گفت و گو با خبرنگار راهیان نور، اهدافی همچون سیاست‌های ستاد مرکزی راهیان نور کشور در قبال انتظارات و مطالبات رهبرانقلاب از راهیان نور را مهم ترین هدف این همایش عنوان کرد و افزود: حضور در حرم مطهر و زیارت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، ارائه گزارش و تقدیر از مسئولین بادمان های فعال، بررسی راهکارهای تقویت برنامه های یادمان ها، بررسی راهکارهای ارتقای بخشی و نقش یادمان ها مبتنی بر مطالبات مقام معظم رهبری، آسیب شناسی، اعلام و ابلاغ دستورالعمل‌ها و برنامه‌های سال جاری و... از جمله اهداف این همایش بود.
 
 
گفتنی است که در همایش «مسئولین یادمان های دفاع مقدس» اقدامات گذشته درباره فعالیت های یادمان های راهیان نور و نحوه انجام خدمات بهتر با برگزاری کارگاه های متعدد بررسی و آسیب‌شناسی گردید. 
 
بیش از ۵۹ یادمان دفاع مقدس در هفت استان خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، بوشهر و هرمزگان فعال و در حال ارائه خدمات به زائرین داخلی و خارجی شهدا هستند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark