معاون سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:
۹ هزار دانش‌آموز لرستانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند
چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب : 10891
لرستان - راهیان نور، معاون هماهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: ۹ هزار دانش آموز لرستانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
۹ هزار دانش‌آموز لرستانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند
به گزارش راهیان نور، علی حسین پازدار ظهر امروز در همایش تجلیل از فعالان راهیان نور سپاه استان اظهار داشت: اعزام اقشار مختلف به اردوهای راهیان نور بیشتر از مقدار سهمیه و تعهدی که داشتیم انجام شده است.
 
وی افزود: امسال سهمیه اعزام عمومی سپاه لرستان 7 هزار و 100نفر بود که ما 8 هزار و 300نفر را اعزام کردیم و سهمیه دانش‌آموزی نیز 8 هزار و300نفر بود که 9هزار نفر را اعزام کردیم.
 
معاون هماهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بابیان اینکه در اعزام دانشجویی نیز بیش از مقدار تعهد اعزام داشتیم خاطرنشان کرد: هم‌زمان با اعزام زائران راهیان نور میزبان 150 هزار نفر در اردوگاه شهید بهشتی نیز بوده‌ایم.
 
پازدار گفت: دوازدهم مهرماه اعزام سراسری دانش‌آموزان به راهیان نور به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور اجرا می‌شود و دانش آموزان لرستانی نیز اعزام می‌شوند.
 
این مسئول به حضور سپاه در منطقه بیشه و گهر اشاره کرد و تصریح کرد: حضور پاسداران و بسیجیان در این مناطق منشأ خیر و برکت شده است چرا که این مناطق برای افراد متدین ناامن شده بود که امروز با حضور پاسداران سپاه این امنیت تأمین‌ شده است.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark