جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه:
امروز باید افتخار کنیم که خادم الشهداء هستیم
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : 10928
بندرعباس - راهیان نور، سردار تنگسیری گفت: امروز باید افتخار کنیم که خادم الشهداء هستیم، چرا که شهداء و رزمندگان ما با اقلیت امکاناتی که داشتند با توکل به خداوند در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و پیروز میدان شدند.
امروز باید افتخار کنیم که خادم الشهداء هستیم
به گزارش راهیان نور، همایش تجلیل از مجریان و خادمان راهیان نوردر سالن آمفی تئاتر حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار شد.
 
سردار تنگسیری، جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه در همایش تجلیل از مجریان و خادمان راهیان نور با اشاره به اینکه اگر امروز انقلاب اسلامی مستحکم و ماندنی است به برکت شهداس است بیان کرد: ترویج فرهنگ عزت آفرین دوران دفاع مقدس و آشنا کردن اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان با ابعاد گوناگون حماسه‌ها و پایمردی‌های رزمندگان اسلام در طول دوران هشت سال دفاع مقدس به ویژه در حوزه عملیات‌های دریایی و حماسه‌های نیروی دریایی را از جمله اهداف برگزاری طرح راهیان نور دریایی است.
 
وی گفت: شهدا و جامعه ایثارگران مایه افتخار و سربلندی نظام مقدس اسلامی هستند خون شهدا و تداوم راه شهدا ضامن بقای نظام است. امروز باید افتخار کنیم که خادم الشهداء هستیم، چرا که شهداء و رزمندگان ما با اقلیت امکاناتی که داشتند با توکل به خداوند در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و پیروز میدان شدند.
 
فرمانده قرارگاه راهیان نور دریایی یادآور شد: با زحمات مدبرانه و تلاش‌های هدفمند همه عزیزان و ادامه همکاری همه فرماندهان و مدیران، شاهد برگزاری هر چه با شکوه‌تر این برنامه در آینده باشیم.
 
انتهای پیام /Share/Save/Bookmark