فرمانده سپاه پارس‌آباد مطرح کرد:
اعزام ۳۵۰ نفر از بسیجیان اردبیل به یادمان‌های دفاع مقدس شمال‌غرب کشور
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب : 10720
اردبیل - راهیان نور، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس‌آباد از اعزام ۳۵۰ نفر از بسیجیان برادر و خواهر به منطقه عملیاتی شمال‌غرب کشور خبر داد.
اعزام ۳۵۰ نفر از بسیجیان اردبیل به یادمان‌های دفاع مقدس شمال‌غرب کشور
به گزارش راهیان نور، سرهنگ پاسدار مطلب شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در مرداد ماه امسال 350 نفر از بسیجیان برادر و خواهر شهرستان پارس‌آباد در قالب بیش از هفت اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پارس‌آباد تصریح کرد: این کاروان به مدت 2 روز از یادمان‌های  شهیدان باکری، بروجردی، شهدای تمرچین و پیرانشهر در شمال غرب کشور بازدید می‌کنند.
 
شاهی هدف از برگزاری کاروان راهیان نور را آشنایی اقشار مختلف مردم به خصوص قشر جوان با رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدا و رزمندگان دانست و برگزاری این کاروان‌های معنوی را در مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان بسیار موثر دانست.
 
فرمانده سپاه پارس‌آباد تصریح کرد: کاروان راهیان نور در عصر کنونی احیاگر فرهنگ شهادت، مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی است چرا که با حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در مناطق عملیاتی، ارتباط و پیوند عمیقی بین جوانان و نسل اول و دوم انقلاب برقرار می‌شود.
 
وی با بیان این که مناطق عملیاتی شمال‌غرب آیینه رشادت و جوانمردی جوانان شجاع و ولایی این مرز و بوم است، افزود: راهیان نور احیاگر روحیه جهادی در بین جوانان و بیان حقایق  و واقعیت های جنگ و ظلم و ستم دشمنان است.
 
فرمانده سپاه پارس‌آباد با تشکر و قدردانی از تلاش بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت تابعه از آمادگی پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت شهرستان پارس‌آباد برای ثبت‌نام متقاضیان اعزام به مناطق عملیاتی  خبر داد.
 
انتهای پیام/Share/Save/Bookmark